Partnerzy

01.02.2017 - Paweł Cisewski trenerem drużyny seniorskiej ...

Od dnia dzisiejszego obowiązki prowadzenia drużyny seniorów objął trener Paweł Cisewski.

Dziś poprowadzi pierwszy trening o godz.18:30 na boisku ZSO.

10.01.2017 - wszystkie drużyny Czarnych rozpoczęły okres przygotowawczy...

Już od 9 stycznia 2017 wszystkie drużyny Czarnych rozpoczęły okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2016/2017. Seniorzy Czarnych rozegrają 8 sparingów + 1x gra wewnętrzna, większość na boisku ZSO, pierwszy z nich zagramy w środę 25 stycznia 2017r.

 

W przypadku zmiany daty lub godziny informacja będzie przekazana na bieżąco.


Plan meczy sparingowych Seniorów w okresie przygotowawczym:

25.01 środa-18:30-ZSO - CZARNI – Centrum Pelplin (IV liga)   -   0:7
28.01 sobota-17:00-ZSO - CZARNI – Polonia Gdańsk (V liga)   -   3:1
04.02 sobota-17:00-ZSO - CZARNI –Wierzyca Pelplin (lider IV liga)   -   1:1
11.02 sobota-16:00-ZSO - CZARNI – Gedania Gdańsk (IV liga)   -   0:4
18.02 sobota-14:00-ZSO - CZARNI – Czarni Przemysław (V liga)   -   4:3
25.02 sobota-15:00-ZSO - CZARNI – GKS Kowale (V liga)
04.03 sobota-11:00-wyjazd- CZARNI – Bałtyk II Gdynia (wicelider serie A gr.1 )
11.03 sobota-14:00-ZSO - CZARNI – Wietcisa Skarszewy (lider w serie A gr.2 )

 

Plan meczy sparingowych Juniorów starszych A1 w okresie przygotowawczym:
04.02 sobota-12:00-wyjazd - Jaguar Gdańsk (JB1) - Czarni   -   2:3
08.02 środa-17:00-ZSO - Czarni - Orzeł Trąbki Wielkie (KO)   -   3:4
10.02 piątek -20:00-ZSO - Czarni - Amator Kiełpino (serie A)   -   4:0 
19.02 niedziela-11:00-wyjazd - Arka Gdynia (JB1) - Czarni
00.02 xxxxxx-00:00-ZSO - Czarni - xxxxxxx (xxx)
04.03 sobota-15:00-ZSO - Czarni - Czarni (gra wewnętrzna)
11.03 sobota-12:00-ZSO - Czarni - GKS Kolbudy II (serie A)

.

OD 1 stycznia 2017 nowe numery rachunków bankowych dla drużyn juniorskich

Informujemy, że od 1 stycznia 2017 roku zostaje ujednolicona składka dla zawodników we wszystkich drużynach / rocznikach Klubu i wynosi 50,00 zł miesięcznie.

Wpłat należy dokonywać do 15 każdego miesiąca bezpośrednio na konto właściwej drużyny rocznika, w tytule należy wpisać: rok urodzenia - imię i nazwisko zawodnika.

W przypadku zawodnika grającego w roczniku starszym, należy wybrać właściwy numer konta drużyny i w tytule wpisać: rok urodzenia - imię i nazwisko zawodnika.  

Od 1 stycznia 2017 dla zawodników drużyn juniorskich obowiązują wpłaty składek wyłącznie na konta bankowe Klubu podane poniżej:

 

Bank Spółdzielczy w Pruszczu Gdańskim

 

lp         drużyna                      rocznik                                   numer rachunku       

1

III Liga Kobiet

od 2004

14.

8335.0003.0113.2932.2000.0030.

 

2

Junior A

rocznik 1998/1999

35.

8335.0003.0113.2932.2000.0040.

 

3

Junior B

rocznik 2000/2001

56.

8335.0003.0113.2932.2000.0050.

 

4

Junior C1

rocznik 2002

77.

8335.0003.0113.2932.2000.0060.

 

5

Junior C2

rocznik 2003

98.

8335.0003.0113.2932.2000.0070.

 

6

Junior D1

rocznik 2004

22.

8335.0003.0113.2932.2000.0080.

 

7

Junior D1

rocznik 2005

43.

8335.0003.0113.2932.2000.0090.

 

8

Junior E1

rocznik 2006

64.

8335.0003.0113.2932.2000.0100.

 

9

Junior E2

rocznik 2007

85.

8335.0003.0113.2932.2000.0110.

 

10

Junior F1

rocznik 2008

09.

8335.0003.0113.2932.2000.0120.

 

11

Junior F2

rocznik 2009

30.

8335.0003.0113.2932.2000.0130.

 

12

Junior G1

rocznik 2010

51.

8335.0003.0113.2932.2000.0140.

 

13

Junior G2

rocznik 2011

72.

8335.0003.0113.2932.2000.0150.

 

 .

29.04.2016 - seniorzy podejmą lidera z Rumi ...

W nadchodzący weekend gramy cztery razy u siebie i trzy na wyjeździe. Seniorzy podejmą lidera z Rumi na boisku CKiS, gdzie zagrają również dziewczyny III LK i juniorzy JD2 w sobotę, a w niedzielę juniorzy PLJC1. Pozostałe mecze PLJB1, JC2 i JD1 gramy wyjazdowe w sobotę.

Plan rozgrywek:

KO seniorzy - 30.04.2016 sobota godz.15:00 dom boisko CKiS - Czarni Pruszcz - Orkan Rumia

III liga kobiet - 30.04.2016 sobota godz.11:00 dom boisko CKiS - Czarni Pruszcz - Canicuła Bytów

PLJB1 - 30.04.2016 sobota godz.11:00 wyjazd - Arka Gdynia SI - Czarni Pruszcz

PLJC1 - 01.05.2016 niedziela godz.11:00 dom boisko CKiS - Czarni Pruszcz - Gryf Wejherowo

JC2 Gr.2 - 30.04.2016 sobota godz.14:00 wyjazd - Gryf Goręczyno - Czarni Pruszcz

JD1 Gr.2 - 30.04.2016 sobota godz.12:00 wyjazd -   Jaguar Gdańsk - Czarni Pruszcz

JD2 Gr.3 - 30.04.2016 sobota godz.13:00 dom boisko CKiS - Czarni Pruszcz - Polonia Gdańsk

.

26.04.2016 – w ligach juniorów cztery zwycięstwa i jedna przegrana …

Juniorzy PLJB1 przegrali 0:2 na własnym boisku z wiceliderem Drutex-Bytovia Bytów.

 

Juniorzy PLJC1 wygrali 0:9 w Tczewie z Gryfem.

Brami dla Czarnych strzelali: 3 x Mateusz Żywicki, 2 x Szymon Tomaszewski, 2 x Jan Sadowski, 1 x Alex Grochowski i 1 x samobójcza.

 

Juniorzy JC2 Gr.2 pokonali 4:0 na własnym boisku Amigo Przyjaźń.

Bramki dla Czarnych: 2x Stanisław Pietrzak, po jednej Mikołaj Jan i Dawid Czapiewski z karnego.

 

Juniorzy JD1 pokonali 2:0 na własnym boisku dziewczyny z zespołu Sztorm Gdańsk.

Bramki dla Czarnych strzelali: Bartosz Sapieja i Bartosz Brylowski.

 

Juniorzy JD2 odnieśli ważne wyjazdowe zwycięstwo 0:1 nad zespołem Jaguar Gdańsk.

Bramkę dla Czarnych strzelił Oliwier Wysiecki.

 

Juniorzy Czarnych Żaki JF1 na sobotnim turnieju zajęli I miejsce, 4 zwycięstwa i 12 punktów, II m. Marko-gol 10 pkt.(bramki +7), III m. GTS 10 pkt. (bramki +4),

CZARNI F1 gr 7 są obecnie liderem w swojej grupie !!!  po 20 meczach mają 49 punktów (bramki 50:11). GRATULACJE dla zawodników i trenera Jakuba Poźniaka.

.

24.04.2016 – hokejowe zwycięstwo seniorów w Redzie …

Seniorzy wygrali 4:6 w Redzie z Orlętami.

Czarni zagrali w składzie : w bramce Paweł Górski, dalej Damian Kusz, Arkadiusz Nowak, Rafał Rzepecki, Krystian Guzowski (44 Michał Majsak), Michał Malek ( 73 Sebastian Sobierajski), Kamil Kusz, Bartosz Lewandowski ( 56 Michał Brzoska) Jakub Poźniak ( 88 Julian Guzowski ), Tomasz Poźniak i Sebastian Zawada.

Bramki strzelali : 2x Sebastian Zawada, po jednej Tomasz Poźniak, Sebastian Sobierajski, Rafał Rzepecki (karny) i Bartosz Lewandowski.

BRAWO PANOWIE !!!

Kolejność bramek:

1:0 - 6' gol Reda

2:0 - 19' gol Reda

2:1 - 34' gol Bartosz Lewandowski ( z główki )

2:2 - 35' gol Sebastian Zawada

3:2 - 38' gol Reda

3:3 - 42' gol Tomasz Poźniak

- - - - -

3:4 - 54' gol Rafa Rzepinho Rafał Rzepecki (karny)

3:5 - 60' gol Sebastian Zawada

4:5 - 83' gol gol Reda

4:6 – 88 gol Sebastian Sobierajski.

= = = = 

.



http://www.xn--seocanavar-6ub.com/

http://www.xn--saekimimerkezi-hjb.web.tr/sac-nakledilmesi-sac-ekimi-hakkinda/

http://www.xn--burunestetii-nyb.web.tr/12-2/

https://twitter.com/estetik_int

https://plus.google.com/+EstetikInternationalcomtr/

https://plus.google.com/+BahadırBaykalDr/

Burun Estetigi Ameliyati istanbul Turkey - http://www.xn--burunestetiirevizyonu-j4c.web.tr/

Kurumsalseo.web.tr